Tiranë – Digjen katër makina në garazhin e një pallati në ndërtim

4 makina janë djegur në garazhin e një pallati në ndërtim në Tiranë ditnë e sotme. Fillimisht është djegur një makinë, si pasojë më pas kanë marrë flakë dhe të tjerat që kanë qenë në afërsi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here