Aksidenti ne Kamez, autobuzi perfundon mbi trotuar

Autobusi urban i linjes Kamez-Tirane pesoi çarje te njeres prej gomave dhe nuk u kontrollua dot nga shoferi.

Sosnews, aksidenti ne kamez

Ky i fundit per te shmangur nje tragjedi ka prere timonin dhe ka dale ne trotuar e me pas eshte perplasur me murin rrethues te nje ndertese aty afer.

Policia rrugore mberriti ne vendngjarje ndersa raportohet per 2 te lenduar lehte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here