Ekskluzive- arrestohet 29 vjeçari që përndiqte dhe kërcënonte Luana Vjollcën (emri)

Ekskluzive- arrestohet 29 vjeçari që përndiqte dhe kërcënonte Luana Vjollcën (emri)

Luana Vjollca prej disa muajsh ka qenë në një situatë të rëndë emocionale për shkak të përndjekjes që i është bërë nga një person.

Ajdin Morina 29 vjeç nga Gjakova është personi që ka bërë gjithcka për ti rrëmbyer zemrën moderatores së njohur. – ka mësuar sosnews.al

Ai madje e ka kërcënuar se do vriste atë dhe më pas veten nësë Vjollca nuk do pranonte të martohej me të.

Por pas denoncimit në policinë e tiranës specialistët e Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 1 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit Ajdin Morina, 29 vjeç, banues në Gjakovë, Kosovë, pasi në mënyrë të vazhdueshme ka përndjekur një shtetase.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme hetimore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here