Fier/Humb kontrollin e makinës,3 të vdekur nga aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Levan- Tepelenë,ku kanë humbur jetën 3 persona.

Sipas policisë automjeti tip Suzuki me targa greke,IHZ 1755,ka humbur kontrollin dhe rënë në një kanal në anë të rrugës.Viktimat e aksidentit janë Fisnik Murataj dhe Agustin Xhaxhaj, të dy kushërinj me njëri-tjetrin.Viktima e tretë është një femër e cila nuk është indentifikuar ende. Ata po ktheheshin nga një dasmë dhe po udhëtonin drejt Greqisë, ku jetonin dhe punonin prej vitesh.//sosnews.al

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here