“Karpaçio allo sputo” kamarieri në Tiranë pështyn mbi pjatën  që do i shërbente ministrit

“Karpaçio allo sputo” kamarieri pështyn mbi pjatën  që do i shërbente  ministrit

Një video e tmerrshme po qarkullon në rrjetet sociale ku duket një kamarier në një prej restoranteve më të rëndësishme në Tiranë që bën një veprim të neveritshëm. Ai pështyn mbi pjatën që ai preteondon se do tia shërbente një ministri Kamarieri i identifikuar si  Bruno i tregon kolegut të tij Flor Daja që këtë pjatë do e konsumonte një ministër dhe e shoqëron bisedën dhe me fjalë fyese. Ndiqni videon për më shumë.

 

https://www.facebook.com/sosnewsalbania/videos/1128245657610717

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here