Zbardhet debati në Kryesinë e PS, Bushati: Angazhimi im politik nuk mbaron këtu. Rama:...

Zbardhet debati mes kryeministrit Edi Rama dhe ish-ministrit për Europën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati në mbledhjen me dyer të mbyllura në Kryesinë...

I 23-ti në listën e PS në Tiranë, reagon Fatmir Xhafaj: Pranova sfidën për...

Deputeti i PS, Fatmir Xhafaj ka reaguar për herë të parë për pranimin e pozicionimit si i 23-ti në listën e Tiranës. Kam nderin si...

Lista e plotë e kandidatëve për deputetë Partia Demokratike – zgjedhje 2021

Partia Demokratike ka vendosur pak para përfundimit të afatit për emrat që do të nxjerrë në betejën e 25 Prillit.Lista e Tiranës kryesohet nga...

Lista e Plote e kandidatëve të PS-së – 10 zonja do të jenë të...

Kryeministri Edi Rama prezantoi emrat që do të kryesojnë listat e Partisë Socialiste në zgjedhjet e 25 Prillit 2021 . Ata që do të...

Dallendyshe Bici e IKMT-së kandidate per deputete por ja kush e zevendeson

Dallendyshe Bici e IKMT-së kandidate per deputete por ja kush e zevendeson Nje nga drejtoreshat me te qendrueshme ne qeverine e Edi Rames, Dallendyshe Bici...

“Karpaçio allo sputo” kamarieri në Tiranë pështyn mbi pjatën  që do i shërbente ...

"Karpaçio allo sputo" kamarieri pështyn mbi pjatën  që do i shërbente  ministrit Një video e tmerrshme po qarkullon në rrjetet sociale ku duket një kamarier...

Pazaret e Ndraghetas në Tiranë për korruptimin e zyrtarëve të lartë të shtetit për...

Pazaret e Ndraghetas në Tiranë për korruptimin e zyrtarëve të lartë të shtetit për palate, tendera e pastrim parash. Përgjimet e Antimafias italiane kanë...

A e kompromenton thellimin e hetimit të Tires tek sanatoriumi, prokurori bashkëshort i deputetes...

A e kompromenton thellimin e hetimit të Tires tek sanatoriumi, prokurori bashkëshort i deputetes së PS ? Pak dite me pare opinioni publik u shokua...

Lirohet nga burgu ish kreu i gjykates se apelit Alaudin Malaj.

Ish gjyqtari dhe ish anëtari i KLD-së, Alaudin Malaj, 49 vjeç, është liruar nga burgu pas arrestimit me 26 dhjetor se theu urdhrin e...

Vlorë/ I riu mbyllet në shtëpi dhe kërcënon familjarët! Lidh një bombol gazi më...

Një djalë i ri në Vlorë është mbyllur në shtëpi dhe kërcënon pjestarët familjarët. Mësohet se i riu është përfshirë në një sherr në...

Stay connected

4,937FansLike
2,470FollowersFollow
87SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Të fundit

Dhunohet gazetari i njohur, e qëllojnë me grushta dhe shpulla në mes të Tiranës

Tiranë- Një gazetar i njohur në vend që punon në  tv informativ është dhunuar të martën në Tiranë nga një person i paidentifikuar. Ngjarja ka...

Plagoset me sende të forta prostituta në Elbasan

Elbasan- Një plagosje me sende të forta ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës mes punonjëseve të seksit në Elbasan. Për pasojë një 30-vjeçare ka...

3 të dënuar dalin nga “41-bis”, Emiljano Shullazi dhe 3 të tjerë do të...

Tiranë- Blerim Shullazi, Gilmando Dani dhe Endrit Zela tre nga 7 të burgosurit e regjimit "41-bis" kanë lënë këto qeli dhe u tranferuan në...