video

Foto/Skafi me 1 ton hashash kapet ne Leçe, arrestohet fieraku

Itali-Shqiperi/Operacion i perbashket nderkombetar kunder trafikut te narkotikeve Sekuestrohet gomonia me rreth 1 ton kanabis, arrestohet skafisti, 1 tjeter ne kerkim Falë bashkëpunimit operativ, tashmë i...

Xhafaj: “lufte skllaverise moderne”

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj,reagoi në lidhje me raportin e DASH për luftën kundër trafikut të qënieve njerëzore duke thene se ky është një...

Lidhja me grupin kriminal e ish policit të vrarë në Shkodër

Boran Berçana 30 vjeç ishte një efektiv policie me një eksperiencë modeste në rradhët e policisë së Shtetit. Ai pasi kishte mbaruar akademinë e...
video

Video/ Shihni se si godet e fyen policët deputeti i PD Paloka

Deputeti i PD Edi Paloka nuk i ka permbajtur nervat gjate protestes para parlamentit. Ai goditi me grusht dhe shty nje efektiv te forcave te...
video

Video/ Krimi makabër në Tiranë, djali vret babain me çekiç dhe i hedh trupin...

Një konflikt brenda familjes ka përfunduar tragjikisht mbrëmjen e së shtunës në një banesë private në periferi të kryeqytetit. Selman Alija, 28 vjeç, banues në...

Një makinë në flakë pranë policisë Librazhd

Një automjet që ndodhej pranë komisariatit të Policisë është përfshirë nga flakët sot në Librazhd.Shërbimi zjarrfikës ndodhet në vendin e ngjarjes duke normalizuar situatën...

Lirimi i Fadil Kasemit, KLD inspektim gjyqtarëve të Kavajës

Kanë nisur verifikimet për tre gjyqtarët e Kavajës që 2016 dënuan Fadil Kasemin me tre vite burg.Gjyqtarët që do të verifikohen janë Luan Lusha,Eda...

Renea kap vrasësin që përdorej nga fisi “Lici”, pritet zbardhja e disa ngjarjeve...

Një anëtar i dyshuar i Fisit Lici në Shkodër u arrestua pasditen e kësaj fundjave në kryeqytet. Komuna e Parisit u rrethua me polici dhe...

Shkrumbohet banesa e pabanuar në Korçë,gjendet një kufomë

Një banesë e pabanuar është shkrumbuar plotësisht në fshtain Lekas të Korçës. Sipas policisë zjarri ka rënë gjatë natës duke e shkrumbuar totalisht banesën por...

Grabitja në Rinas, SPAK mbyll hetimet. Në gjykatë 8 persona

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar Tiranë në bashkëpunim me policinë gjyqësore të Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, ka përfunduar hetimet...

Stay connected

4,936FansLike
2,283FollowersFollow
87SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Të fundit

Ylli Ndroqi në telashe me drejtësinë! SPAK vendos sekuestron për 26 pasuri

Me kërkesë të SPAK, Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar, vendosi sekuestrimin e 26 pasurive të Ylli...

Tre të plagosur nga rrjedhja e gazit në Elbasan

Tre persona mbetën të plagosur në Elbasan paraditen e kësaj të mërkure, si pasojë e rrjedhjes së gazit. Ngjarja ndodhi në një kompani private...

Gjin Gjoni ikën vetë!

Gjyqtari i Gjykatës së Apelit në Tiranë, Gjin Gjoni i ka paraqitur të hënën dorëheqjen e parevokueshme Këshillit të Lartë Gjyqësor, duke shmangur përballjen...