Vlore .ekzekutohet ne menyre mafioze Kristjan Breshanaj

Mëngjesin e sotëm qyteti jugor i Vlorës është tronditur nga një vrasje mafioze.  26 vjeccari i identifikuar si Kristjan Breshanaj teksa po ecte në...

Arrestohen autorët e 4 viktimave, vëllezërve Haxhia dhe dy të rinjve me 2 mars

Durrës- Zbardhen dy ngjarje të rënda kriminale, të ndodhura dy muajt e fundit në Durrës. Vihen në pranga dy autorët e dyshuar të këtyre ngjarjeve,...
besmir haxhia

Vriten dy vëllezërit në një atentat mafioz (Durrës)

DURRES-Dy vëllezër u ekzekutuan me automatik pasditen e kësaj të hëne. Ngjarja ka ndodhur tek tregu I makinave në Shënavlash. Viktimë të atentatit janë...

Vritet në Lezhë rapsodi Kol Murrani dhe miku i tij

Lezhë- Dy viktima janë shënuar në fshatin Lalm – Lukaj të qytetit të Lëzhës. Sipas të dhënave paraprake viktimat janë rapsodi Kol Murrani dhe...

Goditja ndaj audit të policisë së Elbasanit Prokuroria kërkon 19 vite burg

Kanë ndryshuar akuzat ndaj tre të arrestuarve të Elbasanit, Suel Çela, Enea Bekteshi dhe Kelmend Xhaferri, duke rrëzuar “vrasjen e punonjësit të policisë, mbetur...

Vetting-u në polici nuk nis nga Ardi Veliu, dalin dy emrat e parë

Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit (KJV) do të zhvillojë këtë javë seancat e parë të procesit të vlerësimit kalimtar të punonjësve të Policisë së...

Atentat prokurori të Durrësit dhe ‘të forti të Sukthit’, 3 të plagosur

DURRES - Një  atentat që për pak sa nuk i mori jetën i është bërë  prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoja,  të vënë së fundi në...

Atentat me minë të telekomanduar kunatit të Domart Konjarit (Video)

Saga e përplasjeve  mes grupeve shqiptare në Spanjë është zhvendosur tashmë dhe në Tiranë si hakmarrje mes tyre. Një atentat  me minë të telekomanduar është...

Besim Hajdarmataj konfirmohet në detyrë dhe referohet për disiplinim

Besim Hajdarmataj, me një karrierë 20 vjeçare në sistemin e drejtësisë dhe që u bë i njohur në vitin 2017 si një nga prokurorët...

Prokurori Besim Hajdarmataj të hënën para Vetingut 

Prokurori i Krimeve të Rënda Besim Hajdarmataj do të dalë ditën e hënë para Komisionit të Vetingut për t’u njohur me hetimin e trefishtë...

Stay connected

4,964FansLike
2,191FollowersFollow
87SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Të fundit

Lajm i fundit – Shpërthim i fuqishëm pranë hotelit të burrit të Elvana Gjatës

Një shpërthimi i fuqishëm është regjistruar pranë Qendrës Shëndetësore Universitare në Tiranë, i cili mendohet të jetë shkaktuar nga lëndë eksplozive. Shpërthimi ka ndodhur në...

Zbulohen emrat e 2  vjedhesve te 250 mln lekeve tek qendra “Kristali”,

Një vjedhje e spektakolare  ndodhi mbrëmjen e së premtes pranë qendrës kristal në tiranë. Dy persona kishin vjedhur një shumë të konsiderueshme parash prej 20...

Vlore .ekzekutohet ne menyre mafioze Kristjan Breshanaj

Mëngjesin e sotëm qyteti jugor i Vlorës është tronditur nga një vrasje mafioze.  26 vjeccari i identifikuar si Kristjan Breshanaj teksa po ecte në...