“Kur ishte polic, mori pjesë në ngjarje kriminale në Shkodër”

Vrasja e 30 vjeçarit dhe bashkëjetueses së tij në Shkodër vijon të jetë e mbuluar me mister. Boran Berçana gjatë gjithë detyrës së tij si...

Vetingu në polici/Ja kokat e para që dorëhiqen para procesit

Ashtu si në rradhët e prokurorëve dhe gjyqtarëve që dhanë dorëheqjen për ti’u shmangur vetingut edhe në rradhët e policisë disa drejtues policie kanë...
video

Video ekskluzive- Ja si qëllohen me armë banorët nga shpërndarësit e drogës në...

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e 12 shtatorit në rrugën 5 Maji në kryeqytet. Dy persona të armatosur qëlluan mbi disa prej banorëve të...

Pista e mundshme/Përplasja e fiseve Ndoka-Kola

Në një kohë që policia është ende në analizë për vrasjen e vëllait të ish deputetit Ndoka, një tjetër pistë po zien në korridoret...

“Game of Thrones” për Ardi Veliun dhe prapaskenat e konkursit për gradën

Lëvizjet e fundit në polici me hapjen e konkursit për gradën “drejtues i parë” po nxjerrin më shumë në pah koordinimin mes kryeministrisë dhe...
video

Ekskluzive-Video e papublikuar e grabitjes në Rinas dhe pamja e re e Admir Muratajt

Kur kanë kaluar më shumë se 6 muaj nga grabitja e blindit me para në rrugën e Rinasit (09 shkurt 2017) dhe arrestimi i...

Zbulohen bashkëpunëtoret e prokurorit V.Staka në falsifikimimin e dosjeve hetimore

Një hulumtim i detajuar i sosnews pak ditë më parë hodhi dritë mbi falsfikimin dhe mashtrimin që ishte bërë me dorëzimin për vlerësim të...

Bledar Jambelli në 2012: Artan Cuku do të vras

Hetimet për zbardhjen e një prej ngjarjeve më komplekse dhe të rënda ndaj goditjes së zyrtarëve të shtetit shqiptar është dhe vrasja e ish...

A e “shitën” drejtorët e kufirit në prokurori Saimir Tahirin?

Prokuroria e Krimeve të Rënda po zhvillon hetime instensive për Saimir Tahirin, ndërsa disa detaje i kanë shpëtuar mediave vizive si dhe atyre të...

Ekskluzive- Skema/Policia e Elbasanit , 26 ndryshimet që pritet sjellin qetësi dhe rend

Ristrukturimit i Drejtorisë Vendore të Policisë së Elbasanit ishte fokusi i takimit të krerëve më të lartë të Ministrisë së Brendshme dhe Policisë së...

Stay connected

4,986FansLike
2,012FollowersFollow
87SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Të fundit

Arrestohet Henri Çili dhe 40 të tjerë. Akuza: dyshime për korrupsion

Botuesi dhe pronari i Universitetit Europian të Tiranës Henri Çili është arrestuar në orët e para të mëngjesit nga policia, bashkë me 12 persona të tjerë...
video

Video, Makina u merr jeten dy kembesoreve ne Porcelan (Tirane)

Një aksident automobilistik me pasojë dy persona të vdekur ka ndodhur para pak minutash (15:02)  në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në  rrugën "Xhanfize Keko" në...

Aksident me vdekje në Kamëz, humb jetën këmbësorja 35 vjeç

Një tjetër aksident me vdekje është shënuar para pak minutash në "Bulevardin Blu"  në Kamëz. Tiranë/Informacion Paraprak Rreth orës 17:35 në rrugën “Demokracia” në kryqëzim me...