video

Video/ Fadil Kasëmi nuk shfaq pendese në Gjykatë

Gjykata e krimeve të rënda caktoi masën e sigurisë arrest me burg për Fadil Kasëmin, 53 vjeçarin I cili vrau tre ditë më par...
video

Video/Në shtëpinë e Fildezit

Fildeze Hafizi gjyqtarja e cila u vra barbarisht nga ish bashkëshorti 53 vjeçar u përcoll për në banesën e fundit….. Në katin e dytë të...

Foto/Vendimet e Gjykatave që liruan Fadil Kasemin

Ndonëse Fadil Kasemi tentoi ta eliminonte fizikisht bashkëshorten Fildes në korrik të 2015, para togave të zeza ai nuk doli me akuzën e “...

Delvinë/ Agjentit të arrestuar për dekonspirim i dogjën makinën në vitin 2012

Emri i nën komisarit Shpëtim Kripa nuk është i panjohur, kryesisht për operacionet policore antidrogë. Në vitin 2012, agjentit i dogjën dhe makinën pas...

“Spiunonte” te trafikantët, arrestohet efektivi i Delvinës

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në bashkëpunim me Prokurorinë e   Sarandës arrestuan punonjësin e Policisë N/Komisar Shpëtim Kripa, 32 vjeç, specialist...
video

Kallashët në Rinas/Saimir Çullhaj mohon akuzën, prokuroria zbardh të tjera detaje

Saimir Çullhaj i arrestuar nga policia për tentativën e trafikimit të 3 automatikëve kallashnikov nëpërmjet postës drejt Londrës, ka dalë para Gjykatës së Krimeve...

Stay connected

4,937FansLike
2,470FollowersFollow
87SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Të fundit

Plagoset me sende të forta prostituta në Elbasan

Elbasan- Një plagosje me sende të forta ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës mes punonjëseve të seksit në Elbasan. Për pasojë një 30-vjeçare ka...

3 të dënuar dalin nga “41-bis”, Emiljano Shullazi dhe 3 të tjerë do të...

Tiranë- Blerim Shullazi, Gilmando Dani dhe Endrit Zela tre nga 7 të burgosurit e regjimit "41-bis" kanë lënë këto qeli dhe u tranferuan në...

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkon gjyqtarin Ken Dhima

Tiranë- Komisioni i Pavarur i Kualifikimit njoftoi shkarkimin e gjyqtarit të Gjykatës Administrative të Vlorës Ken Dhima, pasi e gjeti atë me probleme të...