video

Tiranë/ Policia ‘blindon’ zonën e Astirit

Forca të shumta policie janë parë gjatë mbrëmjes së të hënës në zonën e astirit në Tiranë. Sipas informacioneve uniformat blu po zhvillojnë kontrolle me...

Konflikti për ujin vaditës, si ndodhi vrasja në Shkodër

Vrasja në " Fushë të Cukalit ", në Shkodër ka ndodhur për motive të dobta, pas konfikteve për ujin vaditës. Në këtë konkluzion paraprak ka...

Marjen Omeri, shënjestër e dy atentateve të tjera

  37-vjeçari Marien Omeri mbeti viktimë e atentatit ne zonën e Lungomares ne Vlorë pas dy atentateve të tjera të dështuara. Fillimisht në vitin 2015 në...

Vrau ne 97’, ekstradohet ne Shqiperi Levent Bregu

Interpoli ekstradoi nga Belgjika në Shqipëri një 40 vjecar nga Berati pasi ishte dënuar me 17 vite heqje lirie për vrasje. Levent Bregu në vitin...

Stay connected

4,989FansLike
2,001FollowersFollow
87SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Të fundit

Arrestohet Henri Çili dhe 40 të tjerë. Akuza: dyshime për korrupsion

Botuesi dhe pronari i Universitetit Europian të Tiranës Henri Çili është arrestuar në orët e para të mëngjesit nga policia, bashkë me 12 persona të tjerë...
video

Video, Makina u merr jeten dy kembesoreve ne Porcelan (Tirane)

Një aksident automobilistik me pasojë dy persona të vdekur ka ndodhur para pak minutash (15:02)  në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në  rrugën "Xhanfize Keko" në...

Aksident me vdekje në Kamëz, humb jetën këmbësorja 35 vjeç

Një tjetër aksident me vdekje është shënuar para pak minutash në "Bulevardin Blu"  në Kamëz. Tiranë/Informacion Paraprak Rreth orës 17:35 në rrugën “Demokracia” në kryqëzim me...