Vlore .ekzekutohet ne menyre mafioze Kristjan Breshanaj

Mëngjesin e sotëm qyteti jugor i Vlorës është tronditur nga një vrasje mafioze.  26 vjeccari i identifikuar si Kristjan Breshanaj teksa po ecte në...

Arrestohen autorët e 4 viktimave, vëllezërve Haxhia dhe dy të rinjve me 2 mars

Durrës- Zbardhen dy ngjarje të rënda kriminale, të ndodhura dy muajt e fundit në Durrës. Vihen në pranga dy autorët e dyshuar të këtyre ngjarjeve,...
besmir haxhia

Vriten dy vëllezërit në një atentat mafioz (Durrës)

DURRES-Dy vëllezër u ekzekutuan me automatik pasditen e kësaj të hëne. Ngjarja ka ndodhur tek tregu I makinave në Shënavlash. Viktimë të atentatit janë...

Vritet në Lezhë rapsodi Kol Murrani dhe miku i tij

Lezhë- Dy viktima janë shënuar në fshatin Lalm – Lukaj të qytetit të Lëzhës. Sipas të dhënave paraprake viktimat janë rapsodi Kol Murrani dhe...

Vetting-u në polici nuk nis nga Ardi Veliu, dalin dy emrat e parë

Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit (KJV) do të zhvillojë këtë javë seancat e parë të procesit të vlerësimit kalimtar të punonjësve të Policisë së...

Atentat prokurori të Durrësit dhe ‘të forti të Sukthit’, 3 të plagosur

DURRES - Një  atentat që për pak sa nuk i mori jetën i është bërë  prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoja,  të vënë së fundi në...

Atentat me minë të telekomanduar kunatit të Domart Konjarit (Video)

Saga e përplasjeve  mes grupeve shqiptare në Spanjë është zhvendosur tashmë dhe në Tiranë si hakmarrje mes tyre. Një atentat  me minë të telekomanduar është...

“Love Story”/ Vrasje në Kavajë pas sherrit mes dy të dashurve, të nënës së...

Sherri për një femër ka shkaktuar një të vrarë dhe një të plagosur në qytetin e Kavajës. Një histori tragjike  por dhe e denjë për...

Lazarati, aty ky kanabisi vijon të mbillet dhe 2019

Lazarat- Fshati rebel  i qarkut Gjirokastër duket se nuk heq dot dorë nga vesi i vjetër. Pak ditë më paë  policia zbuloi këto rrënjë të...

Prangoset Artan Koçeku,  vrau pasi nuk i shlyen borxhin

Në kërkim që prej 12 Dhjetorit të vitit 2017 për vrasje, Artan Koçeku është arrestuar  më në fund nga policia. Vetëm 19 muaj zgjati arratia...

Stay connected

4,964FansLike
2,191FollowersFollow
87SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Të fundit

Lajm i fundit – Shpërthim i fuqishëm pranë hotelit të burrit të Elvana Gjatës

Një shpërthimi i fuqishëm është regjistruar pranë Qendrës Shëndetësore Universitare në Tiranë, i cili mendohet të jetë shkaktuar nga lëndë eksplozive. Shpërthimi ka ndodhur në...

Zbulohen emrat e 2  vjedhesve te 250 mln lekeve tek qendra “Kristali”,

Një vjedhje e spektakolare  ndodhi mbrëmjen e së premtes pranë qendrës kristal në tiranë. Dy persona kishin vjedhur një shumë të konsiderueshme parash prej 20...

Vlore .ekzekutohet ne menyre mafioze Kristjan Breshanaj

Mëngjesin e sotëm qyteti jugor i Vlorës është tronditur nga një vrasje mafioze.  26 vjeccari i identifikuar si Kristjan Breshanaj teksa po ecte në...