“Kur ishte polic, mori pjesë në ngjarje kriminale në Shkodër”

Vrasja e 30 vjeçarit dhe bashkëjetueses së tij në Shkodër vijon të jetë e mbuluar me mister. Boran Berçana gjatë gjithë detyrës së tij si...

Vetingu në polici/Ja kokat e para që dorëhiqen para procesit

Ashtu si në rradhët e prokurorëve dhe gjyqtarëve që dhanë dorëheqjen për ti’u shmangur vetingut edhe në rradhët e policisë disa drejtues policie kanë...
video

Video ekskluzive- Ja si qëllohen me armë banorët nga shpërndarësit e drogës në...

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e 12 shtatorit në rrugën 5 Maji në kryeqytet. Dy persona të armatosur qëlluan mbi disa prej banorëve të...

Pista e mundshme/Përplasja e fiseve Ndoka-Kola

Në një kohë që policia është ende në analizë për vrasjen e vëllait të ish deputetit Ndoka, një tjetër pistë po zien në korridoret...

“Game of Thrones” për Ardi Veliun dhe prapaskenat e konkursit për gradën

Lëvizjet e fundit në polici me hapjen e konkursit për gradën “drejtues i parë” po nxjerrin më shumë në pah koordinimin mes kryeministrisë dhe...
video

Ekskluzive-Video e papublikuar e grabitjes në Rinas dhe pamja e re e Admir Muratajt

Kur kanë kaluar më shumë se 6 muaj nga grabitja e blindit me para në rrugën e Rinasit (09 shkurt 2017) dhe arrestimi i...

A e “shitën” drejtorët e kufirit në prokurori Saimir Tahirin?

Prokuroria e Krimeve të Rënda po zhvillon hetime instensive për Saimir Tahirin, ndërsa disa detaje i kanë shpëtuar mediave vizive si dhe atyre të...

Ekskluzive- Skema/Policia e Elbasanit , 26 ndryshimet që pritet sjellin qetësi dhe rend

Ristrukturimit i Drejtorisë Vendore të Policisë së Elbasanit ishte fokusi i takimit të krerëve më të lartë të Ministrisë së Brendshme dhe Policisë së...
video

Video/ Përfshirja në krime e djemve të Aleksandër Ndokës

Aleksandër Ndoka viktima e mëngjesit të kësaj fundjave është babai i dy djemve Samuel dhe Klajdi Ndoka. 18 vjeçari Samuel Ndoka u arrestua në tetor...

Foto/Zbuloni fytyrat e dy grabitësive të  tmerrshëm të Kamzës, që vranë dhe plagosën

Pas grabitjes së dy netëve më parë në Kamëz  e cila tronditit thellë qytetarët e zonës. Policia e Komisaritatit numër 5 falë një pune...

Stay connected

4,937FansLike
2,470FollowersFollow
87SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Të fundit

Dhunohet gazetari i njohur, e qëllojnë me grushta dhe shpulla në mes të Tiranës

Tiranë- Një gazetar i njohur në vend që punon në  tv informativ është dhunuar të martën në Tiranë nga një person i paidentifikuar. Ngjarja ka...

Plagoset me sende të forta prostituta në Elbasan

Elbasan- Një plagosje me sende të forta ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës mes punonjëseve të seksit në Elbasan. Për pasojë një 30-vjeçare ka...

3 të dënuar dalin nga “41-bis”, Emiljano Shullazi dhe 3 të tjerë do të...

Tiranë- Blerim Shullazi, Gilmando Dani dhe Endrit Zela tre nga 7 të burgosurit e regjimit "41-bis" kanë lënë këto qeli dhe u tranferuan në...