Konflikti për ujin vaditës, si ndodhi vrasja në Shkodër

Vrasja në " Fushë të Cukalit ", në Shkodër ka ndodhur për motive të dobta, pas konfikteve për ujin vaditës. Në këtë konkluzion paraprak ka...

Marjen Omeri, shënjestër e dy atentateve të tjera

  37-vjeçari Marien Omeri mbeti viktimë e atentatit ne zonën e Lungomares ne Vlorë pas dy atentateve të tjera të dështuara. Fillimisht në vitin 2015 në...

Vrau ne 97’, ekstradohet ne Shqiperi Levent Bregu

Interpoli ekstradoi nga Belgjika në Shqipëri një 40 vjecar nga Berati pasi ishte dënuar me 17 vite heqje lirie për vrasje. Levent Bregu në vitin...

Stay connected

4,937FansLike
2,470FollowersFollow
87SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Të fundit

Dhunohet gazetari i njohur, e qëllojnë me grushta dhe shpulla në mes të Tiranës

Tiranë- Një gazetar i njohur në vend që punon në  tv informativ është dhunuar të martën në Tiranë nga një person i paidentifikuar. Ngjarja ka...

Plagoset me sende të forta prostituta në Elbasan

Elbasan- Një plagosje me sende të forta ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës mes punonjëseve të seksit në Elbasan. Për pasojë një 30-vjeçare ka...

3 të dënuar dalin nga “41-bis”, Emiljano Shullazi dhe 3 të tjerë do të...

Tiranë- Blerim Shullazi, Gilmando Dani dhe Endrit Zela tre nga 7 të burgosurit e regjimit "41-bis" kanë lënë këto qeli dhe u tranferuan në...