Eduart Merkaj – Skeda e Pasurisë së deklaruar si drejtori i Krimeve të Rënda...

Eduart Merkaj mban  aktualisht detyrën e Drejtorit të Departamentit të Policisë Kriminale në Policinë e Shtetit dhe cilësohet si numri dy i organizatës për...

Zbulohen bashkëpunëtoret e prokurorit V.Staka në falsifikimimin e dosjeve hetimore

Një hulumtim i detajuar i sosnews pak ditë më parë hodhi dritë mbi falsfikimin dhe mashtrimin që ishte bërë me dorëzimin për vlerësim të...

Shkodra, 4 familjet mafioze që kontrollojnë qytetin dhe vrasja e ish-policit

Vrasja e dyfishtë mafioze e një jave më parë në Shkodër e ish policit Boran Berçana dhe bashkëjetueses së tij, evidentoi më së miri...

Ardi Veliu – Skeda e Pasurisë së deklaruar si drejtori i policisë së shtetit

Ardi Veliu me detyrë drejtor i përgjtithshëm i policisë pritet të jetë i pari zyrtar i uniformave blu që do të kalojë në procesin...

“Kur ishte polic, mori pjesë në ngjarje kriminale në Shkodër”

Vrasja e 30 vjeçarit dhe bashkëjetueses së tij në Shkodër vijon të jetë e mbuluar me mister. Boran Berçana gjatë gjithë detyrës së tij si...

Lidhja me grupin kriminal e ish policit të vrarë në Shkodër

Boran Berçana 30 vjeç ishte një efektiv policie me një eksperiencë modeste në rradhët e policisë së Shtetit. Ai pasi kishte mbaruar akademinë e...
video

Krimi i dyfishte ne Shkoder, ekzekutohet ish polici dhe bashkejetuesja

Krimi i dyfishtë tronditi Shkodrën e kësaj here shënjestër ishin një ish efektiv policie dhe bashkëjetuesja e tij. Boran Bërçana dhe Silvi Ndoci u ekzekutuan mëngjesin e...
video

Si u nis skafi me 1 ton hashash nga Qeparoi

Mungesa e kontrollit të vijës bregdetare, i lejoi trafikantët të nisen nga një pikë tepër e frekuentuar e bregdetit të jugut në mes të...
video

Gjendet i pajete gardisti, policia : vetevrasje me automatik

Një punonjës i Gardës së Republikës, shofer i Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj është gjetur i pajetë në orët e para të ditës së...

BE marreveshje per emigrantet, shtetet kampe vullnetare

Udhëheqësit e Bashkimit Evropian kanë arritur një marrëveshje mbi migracionin pas 12 orësh debate në Bruksel.   "28 Udhëheqësit e Bashkimit Europian kanë rënë dakord me...

Stay connected

4,937FansLike
2,470FollowersFollow
87SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Të fundit

Video e konfliktit fizik mes biznesmenit Gjergj Luca dhe kandidatit të PD Luciano Boçi

Video e konfliktit fizik mes biznesmenit Gjergj Luca dhe kandidatit të PD Luciano Boçi Me datën 18 mars 2021 në një lokal në Elbasan ndodhi...

Zbardhet debati në Kryesinë e PS, Bushati: Angazhimi im politik nuk mbaron këtu. Rama:...

Zbardhet debati mes kryeministrit Edi Rama dhe ish-ministrit për Europën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati në mbledhjen me dyer të mbyllura në Kryesinë...

I 23-ti në listën e PS në Tiranë, reagon Fatmir Xhafaj: Pranova sfidën për...

Deputeti i PS, Fatmir Xhafaj ka reaguar për herë të parë për pranimin e pozicionimit si i 23-ti në listën e Tiranës. Kam nderin si...