Vdesin  në aksident 3 pjestarë të një familje në tiranë (Video)

Tiranë- Një ngjarje e dhimbshme dhe tragjike ka ndodhur  në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele. 3 pjestarë të së njëjtës familje...

Debati në spital/ Spahia:Shih ca i keni bërë qytetarëve, LLeshaj: More i pafytyrë

Një debat i ashpër ka ndodhur në ambjentet e brendshme të spitalit të traumës, mes Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe ish deputetit të...

Ushtaraku bën gangsterin në rrugë, kërcënon me armë për një parkim

Tiranë- Një ngjarje e nisur si një konflikt banal për një vend parkimi mund të kishte përfunduar në një tragjedi. Një Polic Ushtarak ka nxjerrë...

Paskuqan, plas sherri mes drejtuesve të shkollës, në sy të nxënësve

Në vend që të kenë fokusin për t`iu dhënë dije dhe arsim nxënësve dhe të përkujdesen për të  shmangur konfliktet e mundshme mes të...

Përse e braktisën minatorët? Fiqiri Xibri i vetëm në protestë para kryeministrisë

Zakonisht jemi mësuar që përpara kryeministrisë të shohim në protestë dhjetra , qindra apo mijëra protestues. Por mëngjesin e kësaj të hëne, me një leje...

Vrasja e Kurtit,makina e autorëve në pronësi të Elsi Levendit,njërit prej të arrestuarve

Ky është automjeti që kanë përdorur autorët e vrasjes së Jurgen Kurtit mbrëmjen e 18 marsit. Burime të Sosnews.al thanë se makina tip benz i...

Rruga e Ndroqit si mungesë alternative për në Durrës

Të gjitha qeveritë kanë premtuar se rrugën e vjetër nga Ndroqi  do e rregullonin si variant alternativ për të vajtur në Durrës. Megjithë premtimet e...

Alma, nëna e dy fëmijëve, që u vetvra nga dhimbja e sëmundjes

Prej shumë vitesh punonte si anesteziste në spitalin e lushnjes  duke iu dhënë ndihmë me dhjetra pacientëvë, por në fund nuk arriti të shpëtonte...

Vritet 20 vjeçari në një fshat të peqinit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune në fshatin Galush të Peqinit. Rolando Lleshi 20 vjeç është vrarë në mënyrë aksidentale...

Moderatori nga burgu: Zaida më futi në kurth për lokalin në “Yzberisht”

Lajmi ekskluziv i publikuar nga sosnews.al për arrestimin e Kreshnik Kusaj i njohur me emrin  Kika ish banor i “Big Brother Albania 8” dhe aktualisht...

Stay connected

4,937FansLike
2,470FollowersFollow
87SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Të fundit

Video e konfliktit fizik mes biznesmenit Gjergj Luca dhe kandidatit të PD Luciano Boçi

Video e konfliktit fizik mes biznesmenit Gjergj Luca dhe kandidatit të PD Luciano Boçi Me datën 18 mars 2021 në një lokal në Elbasan ndodhi...

Zbardhet debati në Kryesinë e PS, Bushati: Angazhimi im politik nuk mbaron këtu. Rama:...

Zbardhet debati mes kryeministrit Edi Rama dhe ish-ministrit për Europën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati në mbledhjen me dyer të mbyllura në Kryesinë...

I 23-ti në listën e PS në Tiranë, reagon Fatmir Xhafaj: Pranova sfidën për...

Deputeti i PS, Fatmir Xhafaj ka reaguar për herë të parë për pranimin e pozicionimit si i 23-ti në listën e Tiranës. Kam nderin si...