VKM e re, xhamat e zinj do të lejohen në makina (dokumenti)

Ndalimi apo lejimi i përdorimit të xhamave të zinj në automjetet e transportit është bërë shpesh objekt i diskutimit por dhe abuzimit si nga...

“Lamtumirë Kled” 18 vjeçari nga durrësi që vdiq në aksident me motor në Itali

Kledisi është përcjellë për në banesën e fundit në Lamporecchio të Italisë ku jetonte prej vitesh sëbashku me familjen e tij. Një fund i tmerrshëm...
video

(Emrat)/Vinin nga Korça për kimioterapi, humb jetën në aksident 55-vjeçarja

Një aksident i rëndë me vdekje ndodhi mëngjesin e sotëm në dalje të tunelit në Elbasan - Tiranë Automjeti me targë AA544KO drejtohej nga Ismet...
video

Video/ Aksidenti, makina përmbyset në afërsi të Saukut

Një aksident i rende ndodhi ne autostraden qe te çon per ne qendren tregtare Teg ne afersi te Saukut. Nje automjet u permbys ndersa nga...

Aksidenti ne Kamez, autobuzi perfundon mbi trotuar

Autobusi urban i linjes Kamez-Tirane pesoi çarje te njeres prej gomave dhe nuk u kontrollua dot nga shoferi. Ky i fundit per te shmangur nje...

Aksidenti i frikshem ne Shkoder, 5 te plagosur

5 persona jane plagosur prej te cileve 2 ne gjendje me te rende dhe 3 te tjera te plagosur lehte si pasojë e një...

Fier/Humb kontrollin e makinës,3 të vdekur nga aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Levan- Tepelenë,ku kanë humbur jetën 3 persona. Sipas policisë automjeti tip Suzuki me targa...

Foto/ Aksident makinë me motor tek “Inxhinieria e Ndertimit”

Një makinë dhe një motor kanë mbetur të përplasur në rrugën "Artan Lenja" pranë fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit. Sic duket përplasja ka qenë...

Fier/Aksidentohet makina:Humb jetën 65-vjeçarja,bashkëshorti në gjendje të rëndë

Një 65-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e kaluar në fshatin Varibop të Fierit, ku...

4 modelet e xhamave të zinj që do lejohen për makinat (projekt vendimi)

Ashtu siç kishim premtuar sosneës.al zbardh projekt vendimin e propozuar nga Drejtoria e Transportit Rrugor për përdorimin e xhamave të zi në automjete.Ky projekt...

Stay connected

4,937FansLike
2,470FollowersFollow
87SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Të fundit

Video e konfliktit fizik mes biznesmenit Gjergj Luca dhe kandidatit të PD Luciano Boçi

Video e konfliktit fizik mes biznesmenit Gjergj Luca dhe kandidatit të PD Luciano Boçi Me datën 18 mars 2021 në një lokal në Elbasan ndodhi...

Zbardhet debati në Kryesinë e PS, Bushati: Angazhimi im politik nuk mbaron këtu. Rama:...

Zbardhet debati mes kryeministrit Edi Rama dhe ish-ministrit për Europën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati në mbledhjen me dyer të mbyllura në Kryesinë...

I 23-ti në listën e PS në Tiranë, reagon Fatmir Xhafaj: Pranova sfidën për...

Deputeti i PS, Fatmir Xhafaj ka reaguar për herë të parë për pranimin e pozicionimit si i 23-ti në listën e Tiranës. Kam nderin si...