Rruga e Ndroqit si mungesë alternative për në Durrës

Të gjitha qeveritë kanë premtuar se rrugën e vjetër nga Ndroqi  do e rregullonin si variant alternativ për të vajtur në Durrës. Megjithë premtimet e...

4 modelet e xhamave të zinj që do lejohen për makinat (projekt vendimi)

Ashtu siç kishim premtuar sosneës.al zbardh projekt vendimin e propozuar nga Drejtoria e Transportit Rrugor për përdorimin e xhamave të zi në automjete.Ky projekt...

VKM e re, xhamat e zinj do të lejohen në makina (dokumenti)

Ndalimi apo lejimi i përdorimit të xhamave të zinj në automjetet e transportit është bërë shpesh objekt i diskutimit por dhe abuzimit si nga...
video

Video/ Aksidenti, makina përmbyset në afërsi të Saukut

Një aksident i rende ndodhi ne autostraden qe te çon per ne qendren tregtare Teg ne afersi te Saukut. Nje automjet u permbys ndersa nga...

“Lamtumirë Kled” 18 vjeçari nga durrësi që vdiq në aksident me motor në Itali

Kledisi është përcjellë për në banesën e fundit në Lamporecchio të Italisë ku jetonte prej vitesh sëbashku me familjen e tij. Një fund i tmerrshëm...

Aksidenti ne Kamez, autobuzi perfundon mbi trotuar

Autobusi urban i linjes Kamez-Tirane pesoi çarje te njeres prej gomave dhe nuk u kontrollua dot nga shoferi. Ky i fundit per te shmangur nje...
video

Video Live- Si ndodh aksidenti gjatë parakalimit në Lezhë – Milot

Kjo video e siguruar nga sosnews.al është regjistruar nga kamera statike e vendosur në një automjet që po udhëtonte në dalje të qytetit të...

Foto/ Aksident makinë me motor tek “Inxhinieria e Ndertimit”

Një makinë dhe një motor kanë mbetur të përplasur në rrugën "Artan Lenja" pranë fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit. Sic duket përplasja ka qenë...
video

Aksident me vdekje në autostraden Tiranë- Durrës (Video)

Xhemal Goga 24 vjeç ka humbur jetën pak minuta më parë në spitalin e traumës pas plagëve të shumta që kishte marrë gjatë një...

Aksidenti i frikshem ne Shkoder, 5 te plagosur

5 persona jane plagosur prej te cileve 2 ne gjendje me te rende dhe 3 te tjera te plagosur lehte si pasojë e një...

Stay connected

4,937FansLike
2,470FollowersFollow
87SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Të fundit

Vritet në qender të Tiranës bosi i heroinës Behar Sofia

Vritet në qender të Tiranës bosi i heroinës Behar Sofia Një attentat i sofistikuar ka ndodhur mëngjesin e sotëm në bulevardin “Dëshmorët e kombit” ...

Tiranë – Digjen katër makina në garazhin e një pallati në ndërtim

4 makina janë djegur në garazhin e një pallati në ndërtim në Tiranë ditnë e sotme. Fillimisht është djegur një makinë, si pasojë më...

Ekskluzive- arrestohet 29 vjeçari që përndiqte dhe kërcënonte Luana Vjollcën (emri)

Ekskluzive- arrestohet 29 vjeçari që përndiqte dhe kërcënonte Luana Vjollcën (emri) Luana Vjollca prej disa muajsh ka qenë në një situatë të rëndë emocionale për...