video

(Emrat)/Vinin nga Korça për kimioterapi, humb jetën në aksident 55-vjeçarja

Një aksident i rëndë me vdekje ndodhi mëngjesin e sotëm në dalje të tunelit në Elbasan - Tiranë Automjeti me targë AA544KO drejtohej nga Ismet...

Fier/Humb kontrollin e makinës,3 të vdekur nga aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Levan- Tepelenë,ku kanë humbur jetën 3 persona. Sipas policisë automjeti tip Suzuki me targa...

Fier/Aksidentohet makina:Humb jetën 65-vjeçarja,bashkëshorti në gjendje të rëndë

Një 65-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e kaluar në fshatin Varibop të Fierit, ku...

Stay connected

4,937FansLike
2,470FollowersFollow
87SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Të fundit

Vritet në qender të Tiranës bosi i heroinës Behar Sofia

Vritet në qender të Tiranës bosi i heroinës Behar Sofia Një attentat i sofistikuar ka ndodhur mëngjesin e sotëm në bulevardin “Dëshmorët e kombit” ...

Tiranë – Digjen katër makina në garazhin e një pallati në ndërtim

4 makina janë djegur në garazhin e një pallati në ndërtim në Tiranë ditnë e sotme. Fillimisht është djegur një makinë, si pasojë më...

Ekskluzive- arrestohet 29 vjeçari që përndiqte dhe kërcënonte Luana Vjollcën (emri)

Ekskluzive- arrestohet 29 vjeçari që përndiqte dhe kërcënonte Luana Vjollcën (emri) Luana Vjollca prej disa muajsh ka qenë në një situatë të rëndë emocionale për...