Virusi AH1N1/Lindi binjakë,vdes nëna dhe një prej foshnjave

Një 36 vjeçare shtatzanë ka humbur jetën në Senatorium pasi ishte infektuar nga virusi AH1N1. Nëna është detyryar të bëjë lindje të parakohshme duke sjellë...

Tre të vdekur në Elbasan,dyshohet konflikt mes bandave

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në qytetin e Elbasanit në  afërsi të metarlugjikut.Tre personsa humbën jetën si pasojë e...

Vrasja e gjyqtares Hafizi,Prokuroria kërkon burgim të përjetshëm për Fadil Kasemin

Gjatë ditës së sotme Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dhënë pretencën për Fadil Kasemin,ku ka kërkuar burgim të përjshëm si dhe  dënimin ta...

Tiranë/Vritet 17-vjeçarja në Laprakë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Laprakë ku mbeti e vrarë një 17-vjeçare si dhe një 23-vjeçar u plagos. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur...

Tiranë/ Shkrumbohet makina në zonën e “Ali Demit”

Një makinë është përfshirë nga flakët në zonën ë “Ali Demit” në kryeqytet. Ende nuk dihen shkaqet që dogjën makinën e tipit Mercedes Benz A-class...

Konflikt me thika në Tiranë,tre të plagosur

Tre persona janë  plagosur pasditen e kësaj të hëne në Tiranë.Ngjarja ndodhi pas një konflikti në ambientet e një lokali në Fushë Mëzez. Një ndër...

Vrasja e Marvi Mihalit/Dëshmia e shoqes së tij :Shkaktar i konfliktit Armend Haxhiu

Vazhdon marrja në pyetje nga Gjykata e Tiranës e dëshmivë të personave  për vrasjen e Marvi Mihalit, i cili u vra për një karikues...

Shkrumbohet nga zjarri tregu industrial në Laç

Zjarri ka përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm tregun Industrial në qytetin e Laçit. Nga zjarri nuk persona të lënduar por vetëm dëme materiale. Në...

Viti i Ri, policia vijon kontrollet për fishekzjarret e rrezikshme

Vijojnë kontrollet në dyqane dhe pika shumicash në bazë të planit të masave për parandalimin dhe sekuestrimin e kapsollave dhe lëndëve piroteknike me rrezikshmëri...

Lezhë/Makina përplas mësuesen dhe nxënësen

Një mësuese dhe një nxënëse janë aksidentuar mëngjesin e sotëm në Lezhë. Ngjarja ndodhi përballë shkollës “Kolin Gjoka”, teksa mësuesja dhe nxënësja 16-vjeçare po kalonin...

Stay connected

4,937FansLike
2,470FollowersFollow
87SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Të fundit

Video e konfliktit fizik mes biznesmenit Gjergj Luca dhe kandidatit të PD Luciano Boçi

Video e konfliktit fizik mes biznesmenit Gjergj Luca dhe kandidatit të PD Luciano Boçi Me datën 18 mars 2021 në një lokal në Elbasan ndodhi...

Zbardhet debati në Kryesinë e PS, Bushati: Angazhimi im politik nuk mbaron këtu. Rama:...

Zbardhet debati mes kryeministrit Edi Rama dhe ish-ministrit për Europën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati në mbledhjen me dyer të mbyllura në Kryesinë...

I 23-ti në listën e PS në Tiranë, reagon Fatmir Xhafaj: Pranova sfidën për...

Deputeti i PS, Fatmir Xhafaj ka reaguar për herë të parë për pranimin e pozicionimit si i 23-ti në listën e Tiranës. Kam nderin si...