video

Aksidenti me vdekje në rrugën dytësore të “Tiranë – Vorë” (Video)

Një tjetër aksident me vdekje është shënuar në Shqipëri. KËtë rradhë aksidentit ka ndodhur në rrugën dytësore të aksit "Tiranë - Vorë" rreth orës...

Ekskluzive/Shihni si ndodhi aksidenti tragjik në Kavajë (Video)

Një aksident automobilistik u shënua mbrëmjen e djeshme me pasoja tragjike të humbjes së jetës së dy personave dhe plagosjes së dy të tjerëve. Redaksia...

Denoncimi/ Makina desh na mori para tek “Ferit Xhajko”

Një video denoncim i mbërritur në redaksinë e lajmeve të sosnews. Tregon për një aksident automobilistik të ndodhur gjatë mesditës pranë ish restorant durresit...
video

Atentati në Shkodër, Lleshaj shkarkon drejtorin e policisë, ja kush e zëvendëson

Pas vrasjes së dy vëllezërve Bilali pranë banesës së tyre në Shkodër, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj shkarkoi  drejtorin e policisë në këtë qytet. Lleshaj...

Grabitja e kambistit në tiranë, 4 të arrestuar, vepronin në grup 

Grabitja e  një kambisti (Agron Shima )në qendër të tiranës në rrugën e "Barrikadave" , solli reagimin e shpejtë të forcave të policisë  e...

Lufta mes bandave, vriten dy të afërmit e Asmer Bilalit pjesë e grupit “Bajri”

Dy persona janë vrarë në Shkodër, në lagjen "Kiras" me breshëri arme zjarri. Dy viktima janë: që Astrit S. Bilali, 59 vjeç dhe vëllai i...

Video, shihni si e kanë plagosur kambistin, dy grabitësit në tiranë

Dy persona grabitën këtë mëngjes  rreth orës 09.12 minutanë rrugën e "Barrikadave" kambistin Agron Shima. Ata e qëlluan me sende të forta si levë dhe...

Tiranë,video nga grabitja e kambistit,çfarë mbeti në vendngjarje

Rreth orës 09:12, në rrugën e “Barrikadave” shtetasi Agron Shima, rreth 50 vjeç (pronar i një pike këmbimi valutor) ka qënë duke lëvizur me...

Kujdes, mos ndaloni në këtë rrugë të Tiranës, mund tiu grabisin!

Shumë të rinj dhe të reja e zgjedhin si rrugën e përshtatshme ku mund të ndalojnë makinën dhe të pijnë ndonjë birrë me shoqërinë...
video

Atentat ndaj 62 vjeçarit në sy të djalit të mitur

Haxhi Baçinozi ishte duke shëtitur pranë Liqenit Artificial në kryeqytet, së bashku me djalin e tij te vogël kur u qëllua me armë nga...

Stay connected

4,987FansLike
2,008FollowersFollow
87SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Të fundit

Arrestohet Henri Çili dhe 40 të tjerë. Akuza: dyshime për korrupsion

Botuesi dhe pronari i Universitetit Europian të Tiranës Henri Çili është arrestuar në orët e para të mëngjesit nga policia, bashkë me 12 persona të tjerë...
video

Video, Makina u merr jeten dy kembesoreve ne Porcelan (Tirane)

Një aksident automobilistik me pasojë dy persona të vdekur ka ndodhur para pak minutash (15:02)  në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në  rrugën "Xhanfize Keko" në...

Aksident me vdekje në Kamëz, humb jetën këmbësorja 35 vjeç

Një tjetër aksident me vdekje është shënuar para pak minutash në "Bulevardin Blu"  në Kamëz. Tiranë/Informacion Paraprak Rreth orës 17:35 në rrugën “Demokracia” në kryqëzim me...