Lezhë, vdes në aksident 26 vjeçarja Sonila Gurra 

Një tjetër aksident tragjik është shënuar gjatë mesditës në aksin Fushë Krujë – Milot.  Një 26 vjecare me banim në Tirranë ka humbur jetën pas përplasjes me një trailer.

Sipas  të dhënave zyrtarte nga policia viktima Sonila Gurra që drejtonte mjetin tip smart  ka goditur nga mbrapa trailerin dhe sipasojë dëmtimeve të shumta të shkaktuara nga goditja , ajo ka ndërruar jetë pak minuta pasi  ishte transportuar në spitalin e traumës në kryeqytet.

Grupi hetimor në vendngjarje po kryen veprimet për të përcaktuar shkakun kryesor të aksidentit./sosnews.al

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here