Pamjet e aksidentit në Shkozet, 25 vjecari përplaset nga autobusi dhe vetura

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në autostradën Tiranë Durrës në afërsi të Shkozetit. Një 25 vjeçar që po udhëtonte me motorr ka gjetur vdekjen si pasojë e përplasjes nga një autobus dhe më pas nga një autoveturë.

Sosneës sjell pamjet e momentit të aksidentit në autostradë ku i riu gjen vdekjen e menjëhershme.

Shkozet, 25 vjeçari nga autobusi dhe vetura

Shkozet, 25 vjeçari përplaset nga autobusi dhe veturaNjë aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në autostradën Tiranë Durrës në afërsi të Shkozetit. Një 25 vjeçar që po udhëtonte me motorr ka gjetur vdekjen si pasojë e përplasjes nga një autobus dhe më pas nga një autoveturë. Sosnews sjell pamjet e momentit të aksidentit në autostradë ku i riu gjen vdekjen e menjëhershmehttps://www.sosnews.al/pamjet-e-aksidentit-ne-shkozet-25-perplaset-nga-autobusi-dhe-vetura/

Posted by SOS News on Saturday, 26 October 2019

Informacion paraprak

Sonte reth ores 20:10, në autostradën Tiranë – Durrës,​ ​në afërsi të një karburanti, në Shkozet, ​një autobus është ​përplasur​ me​ nje motorr me drejtues shtetasin R.B., 25 vjeç, nga Durresi, i cili fatkeqesisht ka gjetur vdekjen​.

Nga kqyrja e kamerave dhe veprimet paraprake rezulton se drejtuesi i motorrit si pasojë e përplasjes nga autobusi është përplasur edhe me një mjet tjetër, i cili e ka spostuar trupin e viktimës nga vendngjarja.

Motorri u gjet në vendngjarje poshtë autobusit.Punohet​ për ​sqarimin e plote te rrethaneve të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here