Shiste kokainë në lokal,pranga 46-vjeçarit në Elbasan

Policia ka arrestuar në flagrancë një 46-vjeçar,pronar i një lokali në qytetin e Elbasanit.

Arrestimi i Azdren Dehati,u bë pasi gjatë kontrollit në ambjentet e lokatit “lloto sport” që ai zotëron,në Lagjen “Brigada 17 Sulmuese” policia i gjeti 11 gram kokainë.

Gjithashtu policia gjeti dhe një peshore elektrike e cila dyshohet të jëtë përdorur për peshimin e kokainës.sosnews.al

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here