Tiranë, Aksidenti u merr jetën dy vajzave të mitura në Bërzhitë

Aksidentet me vdekje  janë kthyer në një emergjencë kombëtare.   Dy të mitura kanë  humbur jetën pas një aksidenti të ndodhur pranë fshatit Bërzhitë në kryeqytet. Mjeti i cili drejtohej nga 18 vjeçari Francesk Shaba ka dalë nga rruga si rezultat i lagëshirës në rrugë dhe humbjes së kontrollit. Në spital ndodhen të shtruar si të … Continue reading Tiranë, Aksidenti u merr jetën dy vajzave të mitura në Bërzhitë