Tiranë/Tjetër aksident me vdekje, humbet jetën një  djalë 17 vjeç

Rreth orës 22:00, në aksin rrugor Tiranë-Elbasan janë përplasur dy automjete.

Si pasojë e përplasjes nga plagët e marra ka ndërruar jetë në spital shtetasi; K. V.,17 vjeç, ndërkohë për ndihmë mjeksore kanë shkuar dhe tre shtetas të tjerë pa probleme për jetën

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

Gjatë orëve të paara të mëngjesit  në një tjetër aksident dy vajza të mitura humbën jetën dhe tre persona të tjerë u plagosën gjatë një aksidenti në Bërzhitë./sosnews.al

Tiranë, Aksidenti u merr jetën dy vajzave të mitura në Bërzhitë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here