Video e konfliktit fizik mes biznesmenit Gjergj Luca dhe kandidatit të PD Luciano Boçi

Video e konfliktit fizik mes biznesmenit Gjergj Luca dhe kandidatit të PD Luciano Boçi

Me datën 18 mars 2021 në një lokal në Elbasan ndodhi një përplasje verbale dhe më pas fizike mes dy personazheve mjaft te njohur për qytetin e Elbasanit,
Protagonistë e konfliktit ishin politikani Luçiano Boçi dhe biznesmeni Gjergj Luca.

Shkëmbimi i akuzave dhe kallëzimet në polici dhe prokurori ndodhi pas një sherri që degradoi në përleshje fizike. /sosnews.al

https://www.facebook.com/sosnewsalbania/videos/121227576573196

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here