Video: momentet fatale të përplasjes  në Tunelin Tiranë – Elbasan

Këto janë pamjet  nga kamerat e sigurisë së tunelit Tiranë – Elbasan të datës 19 Tetor kur 37 vjeçari i lindur në Tiranë Elton Maçolli që drejtonte mjetin tip “Seat” u përplas me kamionin.

Në pamjet e siguruara nga redaksia e lajmeve të sosnews.al evidentohet momenti  i shpejtësisë së lartë të auto veturës si dhe pamundësia për ta kontrolluar atë nga ana e 37 vjeccarit , sipasojë e shpejtësisë së lartë.

Elton Maçolli është vëllai i deputetes së partisë socialiste Blerina Gjylameti dhe prej vitesh punonte si Specialist Helikopteresh në Bazën Ajrore të Farkës./sosnews.al

Video, momentet fatale të përplasjes së vëllait të deputetes Gjylameti

Këto janë pamjet nga kamerat e sigurisë së tunelit Tiranë – Elbasan të datës 19 Tetor kur 37 vjeçari i lindur në Tiranë Elton Maçolli që drejtonte mjetin tip "Seat" u përplas me kamionin.Në pamjet e siguruara nga redaksia e lajmeve të sosnews.al evidentohet momenti i shpejtësisë së lartë të auto veturës si dhe pamundësia për ta kontrolluar atë nga ana e 37 vjeccarit , sipasojë e shpejtësisë së lartë.

Posted by SOS News on Monday, 21 October 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here