Vrasja e Kurtit,makina e autorëve në pronësi të Elsi Levendit,njërit prej të arrestuarve

Ky është automjeti që kanë përdorur autorët e vrasjes së Jurgen Kurtit mbrëmjen e 18 marsit.

Burime të Sosnews.al thanë se makina tip benz i zi është në pronësi të Elsi Levendit,të riut i lindur në Athinë por me banim në Tiranë.

Fill pas vrasjes policia shpalli në kërkim një automjet tip benz të zi por ishin konfuz për targat kjo pasi mjeti është me targa të huaja. Kamerat e sigurisë kanë fiksuar makinen pas vrasjes dhe autorët të cilët u larguan.//sosnews.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here